AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE


Külaline

/ #2803

2012-03-07 11:26

Ma pooldan seda, sest see on väike aga oluline osa praegustel aastatel maailmas toimuvast. Aga kes võiks järgmisena peaministriks hakata, ma ei tea. Mina soovin, et kui keegi üldse juhib, siis need, kes on oma mugavast karbist välja roninud ja prillid eest võtnud. Need, kes näevad ennast, teisi, riiki ja maailma ning kuidas kõikjal asjad tegelikult toimuvad. Meedia puhub mulle, poliitikud puhuvad mulle ja inimesed elavad ning käituvad vastavalt sellele, mida neile ette söödetakse. Nad on hõivatud kogu selle pahnaga oma mugavas karbis, nad ei viitsi välja ronida. Ma arvan, et maailmas hakkavad asjad paranema siis, kui need samad inimesed, kes on karbist välja roninud, kes on missiooni tundega ja keda huvitab enda riigi rahvas ja maailm ning selle päästmine, alustades väikestest tegudest, kogunevad kokku ja alustavad oma tööd. Ma arvan, et asju saab kõige tõhusamalt muuta seestpoolt, mitte väljast. Ansipid, Ninasarvikud ja kõik teised olulised onud hakkavad juba vaikselt kaduma. See on loomulik ja looduslik maailma puhastumise protsess. Ei mingit sõda. Loodus teeb oma töö. Läheb veel aega ja ma elan väga kaasa sellele, kui on inimesi, kes aitavad muudatuste tegemisele kaasa. Maailmas on tegelikult võimalik elada hoopis teistmoodi, kui praegu. Meie praegune elu pole päris õige elu. Me elame sellist elu, mille süsteem on meile loonud. Süsteem saab varsti otsa. Kaovad psühhopaadid koos oma pööraste plaanidega maailm vangla planeetiks luua. Selle asemel saavad inimesed elada sellist elu, millest enamus tänasel päeval ei oska või ei julge unistada. Võtab aega. See siin on väike osa sellest liikumisest.