MÄRGUKIRI EESTIMAA AVALIKKUSELE, PRESIDENDILE JA RIIGIKOGULE

Quoted post

VEIKO RÄMMEL
Külaline

#49 Re: Homoseksuaalsus on normaalne

2011-08-27 19:42

#48: Rahuarmastaja - Homoseksuaalsus on normaalne

Homoseksuaalsus ei ole normaalne, seda ei ole vaja tõestada. Mis nimetatud lehekülge puutub, siis selle autoriks on samasuguste kaasabil padupedepastor Rein Mets Rootsi Kuningriigist ja ajendiks, et ma teda FB-s oma sõbraks ei võtnud. Ma väitsin, et ma valin oma sõpru ja pederastid, kommunistid ja keskerakondlased sinna ei kuulu! Normaalsus on see, millega tegeleb enamus ehk siis 98% inimkonnast ja millel on võime inimsugu jätkata. Pederastial või homoseksuaalsusel seda ei ole. Seega on see hälve ja jutul lõpp.

 

Aga miks ma peaksingi vaevuma valele vastama. Kes mind tunnevad ja teavad, need teavad et õiget ei ole seal leheküljel midagi. Rumalatele mingi asja selgitamine on aga mõttetu.

Vastused

Analüütik

#55 Re: Re: Homoseksuaalsus on normaalne

2011-08-27 21:20:49

#49: VEIKO RÄMMEL - Re: Homoseksuaalsus on normaalne

http://veikorammel.wordpress.com/

Veiko rämmel: "...õiget ei ole seal leheküljel midagi..."

Nii et Veiko Rämmel väidab, et Eesti Vabariigi Riigikogu, Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjon, Registrite ja Infosüsteemide Keskus, Kohtulahendite Register ja muud sarnased asutused, kust informatsioon pärineb - et nad kõik valetavad???!

Muideks - SINA VALETAD! Rein Mets omab sellele lehele täpselt samasugust ligipääsu nagu sina või kes iganes. Tema ei ole seda lehte loonud. Kui sa vastu vaidled, oled sa LAIMAJA, sul puuduvad tõestusmaterjalid, sa ainult OLETAD.