MÄRGUKIRI EESTIMAA AVALIKKUSELE, PRESIDENDILE JA RIIGIKOGULE

Quoted post

Aivar

#170 to: #168

2011-08-30 17:09

MINA MINA MINA, ütlen seda veel kord 30 korda, MINA ei lase end kõigutada jah, olen ise omadele arvamistele ja järelduste jõudnud, olen juba piisavalt vana ja elu näinud ega lase end ümber veenda. MIND ei huvita, kas Sa nimetad mind punaseks, mustaks või pruuniks, mul on veendumused. Lähen läbi halli kivi !

Olen egotsentriline egoist. Kas see on karistatav? Või on see äkki 'ravitav'? Omal ajal arvati ka et NSV Liidu mittesallimine on ravitav ja paigutati need isikud kes Nõukogude Liitu ei sallinud - kinnisesse raviasutusse, kus neid keemiliselt 'ravida' püüti. Nüüd siis tahab keegi väita et rahvuslus ja konservatism on ka haigus? Et egoism või enesesäilitamise instinkt vajab ka ravimist?
Katsuks ikka keemiliselt, kui ideoloogiliselt ajusid pesta ei õnnestu?

Tühikargaja oled sina #168 - elame näeme, kes pärast naerab, naerab ilma hammasteta!

Vastused


Külaline

#171 Re: to: #168

2011-08-30 17:33:28

#170: Aivar - to: #168

Veiko Rämmel "ravis" jah teisitimõtlejaid Gulagis, kui ta seal vangivalvuri ametit pidas...


Külaline

#172 Re: to: #168

2011-08-30 17:40:38

#170: Aivar - to: #168

Ilmselt oled Aivar Aaslo, sest Aivar Koitla vahest nii madalat möla ei ajaks.

Matslikkuse musternäide, Veiko Rämmeli ustav kannupoiss Aivar Aaslo: "Sellesamase sõnniku lõhnaga on ka see pede-propaganda, ei aita siin peened odöörid ega kõrgeltharitud meeste ja naiste kõikvõimalikud põhjendused ja õigustused, MIKS meile seda pärasoole-armastust ikkagi vaja on? Euroopas ongi hetkel kujunenud naljakas olukord, kus sugutit ennast avalikult pildil näidata ei tohi, aga rääkida, kuidas see pärakusse käib, tohib ja isegi peab."

Noh kas saab NORMAALNE inimene üldse selliste fantaasiate peale tulla?!