Humanistliku kristluse manifest

Quoted post

Tuuli Otsus
Külaline

#246 ainult repliigikorras

2011-09-21 12:20

Vabandust, et sekkun.
Mu meelest ei peagi ma kellelegi põhjendama, miks sellele manifestile alla kirjutasin.

Küll aga on mul midagi öelda siin lõputult laiavale kodanik Veiko Rämmelile.

Sel suvel sattusin seisma Maxima poes Teie ees kassajärjekorras. Teil oli kukil Teie väike poeg ja kaasas sõber, ostsite viina, suitsu ja olite ka enne joonud, sest viinahais käis üle pea. Suur inimene, ise teate kuidas elate, aga milles laps süüdi?

Seega Teie ei ole inimene, kes näpuga teiste pattudele osutab või midagi pereväärtustest tuututab.

+

Kommentaariumi kohta üldse on mainida vaid, et kristlane võiks julgeda ikka omi arvamusi oma nime all välja öelda.

Vastused

See postitus on eemaldatud tema autori poolt (Näita detaile)

2011-09-21 15:19:21


VEIKO RÄMMEL

#266 Re: ainult repliigikorras

2011-09-21 16:21:01

#246: Tuuli Otsus - ainult repliigikorras

Ja siis.Paulus kirjutas:Kõike on mul luba teha, kuid kõik ei tule mulle kasuks....Mis see viin ja suits asjasse puutus, et saaks poriga visata ja demagoogitseda, lootuses et seda mõistet teate.Nimelt on see siinses kontekstis jutu teisele teemale viimine  ja oponendi  isiklik ründamine teemavälise jutuga? Eks? Ma ei oleks reageerinud, kuid kurjaks teeb mind vaid lollus ja inimlik rumalus, neid mõlemit demonstreerisite Te täielikult.Seega näitate oma "taset". Ma ei laia vaid väljendan selgelt ja  ka põhjendatult oma isiklikku seisukohta, mida nagu selgub jagavad siin paljud, selle Kirikut ja ühiskonda lõhkuva manifesti suhtes. Muidugi on Teil õigus alla kirjutada ja mitte põhjendada.Teil on õigus ka oma isiklikule surmaotsusele allkiri anda.Kuid Teil ei ole õigust nagu ka selle manifesti algatajatel ühiskonda lõhkuda.


Külaline

#271 Re: ainult repliigikorras

2011-09-21 16:34:09

#246: Tuuli Otsus - ainult repliigikorras  

Manifesti all on rida neid, kes oma nime ei taha näidata.