EESTI LAHKUMINE EUROOPA LIIDUST ESTEXIT!

Quoted post

reipalt edasi!

#206 Re: Maailm ei mahu EESTISSE, aga Eesti mahub maailma

2016-08-04 12:30

#205: EUROOPLANE -  

 See on majanduslikult raskes olukorras inimestele liiga uus mõte. Andke aega selgitada rahvale mis on mis ja kes on kes . Kõik omal ajal ja me same suurepäraselt hakkama . Kui paljud istuvad praegu riigikogus ja teevad rahvavaenulikke seadusi 1000 häälega . Väga vähesed ma ütlen. EESTI RAHVAST PEAB IKKA KORRALIKULT ÄRATAMA. Me vajame loomulikult selliseid liidreid nagu Martin Helme Juhul kui ta ei ühine Est-Exitiga siis saab selgeks , et tegelikult ei ole EKRE-st midagi uut oodata . See on väga vajalik , et taevas saaks ükskord Eesti kohal selgeks . Maailm ei mahu EESTISSE, aga Eesti mahub maailma

Vastused

EUROOPLANE

#207 Re: Re: Maailm ei mahu EESTISSE, aga Eesti mahub maailma

2016-08-04 15:00:13

#206: reipalt edasi! - Re: Maailm ei mahu EESTISSE, aga Eesti mahub maailma 

 Ei see ei ole majanduslikult raskes olukorras inimestele sugugi mitte uus mõte millega harjuda ja millest aru saada.Küllap inimesed ikka täpsemalt teavad, kes või mis on nende hädade pea süüdlaseks.Kui see petitsioon oleks valitsuse vastu, siis olnuks hääli kindlasti oluliselt rohkem nende mõnede päevadega kui nüüd, ka mina annaksin hääle.Ma ei ole ajupestud, nagu siin arvatud on, kaugel sellest.Mõtlen täiesti oma peaga.Ja mõtlen tagasi sellele ajale kui sai lahku löödud nõukogude liidust, Eesti alustas nullist, see oli Eesti puhas oma iseseisvus aeg, euroopa liit ei ahistanud ega dikteerinud kusagilt poolt.Aga ometi need iseseisvuse toojad ja suured pooldajad kõrgemal poolt hakkasid väiksel Eesti pinnal korda saatma kõike seda, mida see seltskond seostab siin selliselt, nagu oleks euroopa liit selles süüdi.Seda lollust on liiga palju mida täiesti iseseisvas Eestis 90ndatel korda saadeti.Paljud asjad läksid paremaks kui liitusime euroopa liiduga, aga sama rahvavaenulikke tegusid tehakse meil sellel pinnal ikka edasi, kuhu euroopa liit oma nina vahele ei topi, või pole tal selleks vajadust.Siis ometi 90ndatel kui me kellestki ei sõltunud, oleksid Eesti imimesed pidanud vähemalt 10 aastat oma iseseisvas riigis üli õnnelikud olema, aga nii see ei olnud.Rahvas oli jälle vihane.Väga paljud inimesed nüüd, ei lase õnneks endale seda euroopa liidust välja astumise ajupesu teha. Ja kui  Martin Helme juhul ei ühine Est-Exitiga, kas ka tema on siis  ajupestud, nagu keegi minu kohta siin suvatses kirjutada, arvan et vaevalt Martin Helme seda on.Lihtsalt on olemas ka teine oluline tõde, mida te kõik siin väga eirate ja isegi varjate.Panete ju juba varasemalt iseseisva Eesti enda tehtud suured rahvavaenulikud vead ja otsused ebaõiglaselt euroopa liidu arvele.Olen kindel et liidust lahkumisel see Eesti omade vigade jada jätkub ja rahvas kannatab endiselt.Ei Martin ega Mart Helme suuda siin korda majja luua.Olen näinud Eestit mis alustas nullist peale, nagu siin ka üks kommentaator ette pani, et nullist tuleb alustada.Ütleks sellepeale, et kaua võib nullist alustada.Mis sellest kõigest välja tuleb kui iga noor pealetulev põlvkond tahab nullist alustada kui neile midagi ei meeldi, olge ikka normaalsed.Minu enda soov oleks vaid valitsus välja vahetada ja Allar Jõks presidendiks.

parabaranka

#239 Re: Re: Maailm ei mahu EESTISSE, aga Eesti mahub maailma

2016-08-14 19:50:49

#206: reipalt edasi! - Re: Maailm ei mahu EESTISSE, aga Eesti mahub maailma 

 Sest õnneks on valdaval enamusel ikka kupli all kõik korras.

mingi ümar jutt sellest kuidas Brüssel meid käsutab ja oma seadusi peale surub, johhaidii.

 

Kui paljud siin allkirja andnutest on välismaal käinud rohkem kui korra elus?