AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Quoted post

kummitus

#86

2011-11-21 19:02

Ansip ei ole pealik, Ansip on vasall, saage aru. Ta tuleb minema lüüa kindlasti, nagu ka Laar, Kallas, Savikas jt. Aga nad on vasallid, vabamüürlik-judaistliku süsteemi vasallid. Tõenäoliselt pole nad sellest esialgu isegi aru saanud, nii kaval on see kõik. Nüüd aga ei ole neil lihtsalt enam võimalik süsteemile selga pöörata, nad hukkuks ise. Ansipi personaalküsimuse lahendamine ei lahenda küsimust kuidas vältida uute taoliste vasallide esilekerkimist. Rahaga kinnimakstavaid tuulelippe. Kes sisuliselt on meie turjal kupjad ja vereimejad. Või teab keegi head retsepti?

Vastused

poltergeist

#653 Re: nii on!

2011-11-24 21:00:58

#86: kummitus -  

 Mis teha? Ainus võimalus ERL, aga mitte koos Rahvaliidu riismetega. Seal on ka müüdavaid ja endisi punaseid.

Erich-Anton Erkmann

#911 Re:

2011-11-26 07:43:05

#86: kummitus - Ansip ei ole pealik, Ansip on vasall, saage aru. Ta tuleb minema lüüa kindlasti, nagu ka Laar, Kallas, Savikas jt. Aga nad on vasallid, vabamüürlik-judaistliku süsteemi vasallid. Tõenäoliselt pole nad sellest esialgu isegi aru saanud, nii kaval on see kõik. Nüüd aga ei ole neil lihtsalt enam võimalik süsteemile selga pöörata, nad hukkuks ise. Ansipi personaalküsimuse lahendamine ei lahenda küsimust kuidas vältida uute taoliste vasallide esilekerkimist. Rahaga kinnimakstavaid tuulelippe. Kes sisuliselt on meie turjal kupjad ja vereimejad. Või teab keegi head retsepti?

Olen meie ümber toimuva suhtes sama meelt ning ka härra Tarandit kaldun pidama sama süsteemi poolt ettesöödetud inimeseks. Kuid arvestades Veiko Rämmeli selgitust (#210) Eugen Vegesele ning asjaolu, et mitu aatekaaslast on petitsioonile oma allkirja andnud, otsustasin ka alla kirjutada.