AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Quoted post


Külaline

#2020 Tarand ja tema sibulad vol 2

2012-01-05 11:42

Arusaamatuks mõlemale poolele jääb aga kõike hävitav poliitiline tegevus, alates pereväärtuste hävitamisest, lõpetades riigi maha müümisega omakasu ja ahnus on poliitilise joone ja ellu viijate peamiseks loosungiteks. Ja seda nimetatakse kõlava nimega ''demokraatia''

NEED ON EUROOPA LIIDU VÄÄRTUSED. Neid pole välja mõelnud Ansip, kui veidike järele mõtled.

SIINSE PETITSIOONI SKISOFREENIA - TAHETAKSE UPITADA meid VALITSEMA EUROOPA LIIDU FANAATIK indrek tarand. Säärane aga kuulub orgaaniliselt isaamalitšikute sekka.

Vastused


Külaline

#2021 Re: Tarand ja tema sibulad vol 2

2012-01-05 12:58:35

#2020: - Tarand ja tema sibulad vol 2

Mõtlesingi järgi.

Neid ''väärtuseid'' on loodud aja jooksul ja loojateks on poliitrahakartell üle selle planeedi. Meil on siin suurimaks elluviijaks olnud samuti poliitrahakartell, mille kõige ilmekamaks näiteks on praegune peaminister.

Tõsieluline fakt on see, et kui sattutakse poliitikuks, siis kõik inimlikud väärtused ja väärtushinnangud ehk kõik inimlik asendatatkse hoobilt valetamise, vassimise, egomaniakaalsuse, ahnuse ja kõige muu sarnasega .. kogu muu inimeväärtuste skaala ei tule enam iialgi meelde.

Erandid on väga vähesed üksikindiviidid, kes likvideeritakse kiirelt poliitaparaadist, kui teisitimõtlejad.

Tänu sellele ruulibki ''demokraatia'' viisil ahnus ja motoks on ''meie arvamus on õige, see viib meid majandusliku eduni ja ''''viie rikkama riigi'''' hulka''

Vaatasin seda lingil olevat filmi, täpselt ongi nii, kusjuures igal pool üle terve maakera.