MÄRGUKIRI EESTIMAA AVALIKKUSELE, PRESIDENDILE JA RIIGIKOGULE


Külaline

#301

2011-10-10 22:49

Vihkamine ei ole pereväärtus.

Potjomkin

#302 Ah jälle see Rämmel...

2011-10-11 15:39

Noh, siis on selge, et surnult sündinud värk. Jälle üks läbikukkunud üritus.
Aga üritage edasi, seltsimehed. Kasvõi omaeneste elamata elude arvelt, edasi, seltsimehed! :D
D.Th.

#303 For education

2011-10-11 15:56

Homosexuality is found in over 450 species.
Homophobia is found in only one.
Which one seems unnatural now?

“There are two ways to be fooled. One is to believe what isn't true; the other is to refuse to believe what is true.”
― Søren Kierkegaard

Külaline

#304 Re:

2011-10-11 20:03

#267: VEIKO RÄMMEL -

Veiko Rämmel: "Muide, paluks joodiku definitsioon?"

Noh, kas oled tõesti NII põhja joonud ennast, et seda ka ei tea?

VEIKO RÄMMEL

#305 Re: Re:

2011-10-12 10:41

#304: - Re:

Küll mina tean, sina ilmselt mitte. See selgub su jutust, sellest ka küsimus.


Külaline

#306 Re: Re: Re:

2011-10-12 20:21

#305: VEIKO RÄMMEL - Re: Re:

Tead vä? Vaatasid peeglisse vä?   IRW :P

VEIKO RÄMMEL

#307 Re: Re: Re: Re:

2011-10-13 18:43

Ravia

#308 Re: to Analüütik

2011-10-15 10:44

#19: Aivar - to Analüütik

"Miskipärast on mul suuri kahtlusi Steinfeldi kohta käivate süüdistuste osas, just need Itaalia asjad. Kui arvestada veel mõnedes riikides, eriti USA-s käivat pedofiilia-otsimise hüsteeriat, siis on väga tõenäoline ka mingisugune sulepeast väljaimetud kohtu-case."

 

Eks kaevake siis Mihkel Raud avaliku laimu eest raamatus "Musta pori näkku" kohtusse...

Aga et seda veel siiani tehtud pole, näitab, et see mäng ei vääriks küünlaid.

Nüüd jõuame sinnamaani, kus traditsioonilise kristluse manifesti autorid kas eemaldavad nende isikute nimed, kes samuti pole oma patte avalikult tunnistanud või võtavad oma silmakirjaliku ja tegelikkusele mittevastava  manifesti tagasi! :)

Analüütik

#309 Re: Re: to Analüütik

2011-10-17 17:05

#308: Ravia - Re: to Analüütik

Ega minagi ei uskunud Steinfeldi ümber keerelnud jutte. Mõned korrad isegi võtsin tema kaitseks sõna...

Ja seda selle ajani, kus pidin häbenema oma kaitsekõnesid.

See Itaalia juhtum oli ilmselt küll lavastatud (see on jätkuvalt minu isklik arvamus, mis ei toetu faktilisele materjalile) ja selles osas jätkan uskumist, et see keiss lihtsalt "korraldati".

Mis aga puudutab konkreetseid juhtumeid Eestis (ka Joeli poolt teatavate kirjade saatmist Itaalia vanglast ühele noorele poisile - kirjad muide on alles - Joel ilmselt ei aimagi seda!), siis... jah, mis siis.. Tema ju valetab edasi, ning üsna veenvalt. Lasku aga käia, mis minul sellest.

Analüütik

#310 Betty Bowers Explains Traditional Marriage

2011-10-17 17:06

VEIKO RÄMMEL

#311 Re: saastahaisulisest veiko rämmelist

2011-10-21 12:22

#299: Normaalne - saastahaisulisest veiko rämmelist

Ma ei soovi samuti kohtuda pederastiga, kelle taguots tavaliselt ei pea ja hais käib üle linna.Oleme näinud.

VEIKO RÄMMEL

#312 Heterofoobiast ja pederastia reklaamist

2011-10-21 13:29

Rahvalaulik

#313 Rahva suud ei sulge

2011-10-21 19:48

Aivar Koitla jalutab agulis ja talle tuleb vastu Veiko Rämmel - silm sinine ja nägu mudane.
Aivar Koitla pärima:
"Miks sul nägu mudane on?"
Veiko Rämmel vastab:
"Muda sõin."
"Veiko, miks sa muda sõid?"
"Tahtsin."
"Aga miks sul silm sinine on?"
"Alguses ei tahtnud."
Kah laulik

#314 Neid lugusid on veel :)

2011-10-21 20:36

Soome majandusminister: Meil teenivad inimesed keskmiselt 3000eurot kuus. Sellest makstakse maksud, ostetakse söök, riided, käiakse reisimas. Ja mis nad ülejäänud rahaga teevad pole minu asi.


Eesti majandusminister: Meil teenivad inimesed keskmiselt 300eurot kuus. Sellest makstakse maksud, ostetakse söök, riided. Makstakse alimendid. Ja kust nad ülejäänud raha võtavad pole minu asi!


Loeb seda Veiko Rämmel ja kratsib oma hõrenevat kukalt: Mina ei teeni mitte sittagi. Ei maksa ma maksusid, ei osta ma sööki ega riideid. Vähene raha, mis tilgub, kulub viina peale. Alimente ma ka ei maksa, laps peab ise hakkama saama. Ja kust minu võlgnikud oma raha tagasi saavad, pole minu asi!


Külaline

#315

2011-10-21 20:44

Need, kes arvavad, et sibul on ainukene köögivili mis Veiko Rämmeli nutma ajab, pole kunagi kartuliga kubemesse saanud. IRW

Külaline

#316

2011-10-21 20:46

Rämmelil oli raske päev. Tõusis hommikul üles, pani särgi selga - nööp kukkus ära. Võttis oma kohvri kätte - sang kukkus küljest. Avas läpaka - nupud pudenesid. Peldikusse enam ei julgenudki minna... ;)
Kroonik

#317 Puuduolev osa Rämmeli enesetutvustusest

2011-10-21 20:55

Veiko oli väiksena nii vaene. Hea seegi, et ta poiss oli, muidu poleks tal millegagi mängidagi olnud.
Val Pad

#318 Isegi prostituudi jaoks mõttetu Veiko Rämmel

2011-10-21 23:04

Isegi üks prostituut vabandas end kunagi Veiko Rämmeli ees välja, et tal pea valutab.
Val Pad

#319 Veiko, kas sa üldse tead, mis on National Geographic?

2011-10-22 00:19

Mis vahe on paljal valgel naisel ja paljal neegrinaisel? - Ühte näidatakse Playboys ja teist National Geographicus. Veiko Rämmel ei suuda neist kumbagi osta.

imik

#320 Re: Re: saastahaisulisest veiko rämmelist

2011-10-22 14:55

#311: VEIKO RÄMMEL - Re: saastahaisulisest veiko rämmelist

"Ma ei soovi samuti kohtuda pederastiga, kelle taguots tavaliselt ei pea ja hais käib üle linna.Oleme näinud."

 

Vaeseke... Eks see peeglisse vaatamine mõju vahel tõesti halvasti...:)

Haisust hoian eemale

#321 Re: Re: Re: saastahaisulisest veiko rämmelist

2011-10-23 15:49

#320: imik - Re: Re: saastahaisulisest veiko rämmelist

Hais on ju selle Rämmeli lahutamatu kaaslane. Vaadake, mida temast veel mõni aeg tagasi kirjutati:

"Pakub erinevaid juriidilise sisuga teenuseid (hagid, alimendid, lahutused jne). Pisikesed ja suhteliselt lihtsad juhtumid kus summad väiksemad ja klientideks tavainimesed kes büroo poole ei pöörduks. Kergekäeliselt lubadusi jagades võidab härra usalduse ning korjab seejärel klientidelt tasu ette ära, kuid soovitud teenus jääb enamustel kui mitte kõigil juhtudel saamata. Siis on mõni aeg hämamist, valetamist, lubamist ja lõpuks kaob kui tina vette et uues kohas pinnale ujuda. Isikukirjeldus Härra Rämmel ise on selline tavaline 50’ndates joodikutüüpi kena maahärra. Riietus on lihtne, on aru saada et see libajurist oma välimusele rõhku ei pane. Suveti kandis ta näiteks sinise- valge triibulist seksikat kampsunit mille valge värvus oli kohviplekkide ja tubakatahma tõttu juba pruunikas-halliks tõmbunud. Pikkust on mehel 180-185 cm, keskmise kehaehitusega, brünetid kasimata juuksed ja hunnik kõõma mida õlgadel hunnikute viisi lademetes vedeleb. Ajahammas on tal suust hunniku hambaid sisse vehkinud, tea kas elab vaid mannapudru peal.. Suu lehkab mis jube ja mees haiseb kui ülemöödunud aasta säilimata herne-supp. Eks alkohol on oma töö mehe peal teinud. Mapp ja nn diplomaat mis pigem meenutab 30’ndatel kasutusel olnud naiste käekotti mis mehel alati kaenlas. Kohver sisaldab enamasti trükikoja arveblankette millele koheselt arveid kirjutada. Seal sees elavad veel mõned seaduseraamatud ja koos nendega hunnik A4 pabereid – talle meeldib nendes sobrada kui tahab end targana näidata ja millestki rääkida ei oska."

http://juura.ee/gw.php/board/topic/view/id/6748

http://veikorammel.wordpress.com/2011/02/16/veiko-rammeli-isikukirjeldus/

Hoian ka eemale

#322 Re: Re: Re: Re: saastahaisulisest veiko rämmelist

2011-10-23 15:53

#321: Haisust hoian eemale - Re: Re: Re: saastahaisulisest veiko rämmelist

Enne oli libajurist, nüüd libateoloog.

Facebookis kiitleb ja valetab, et ta olevat teoloogia magister - endal lihtsamadki koolid lõpetamata.

Iniseb ja pritsib tatti, tüüpiline tühikargaja, pole millekski kõlblik, pole millekski väärt.

Ei maksa sita peale aega raisata, las haiseb omaette.

IRW.

VEIKO RÄMMEL

#323

2011-10-24 11:39

Ei ühtegi liba, kuid ega peded muud ei oska, kui halvustada.

Külaline

#324

2011-10-24 21:21

Minu õiglustunnet riivab sügavalt ebaoluliste asjadega tegelemine toompeal! TEID EI OLE SELLEKS SINNA VALITUD, VAID SELLEKS, ET TÄITA KÕRGEIMA VÕIMU ESINDAJA TAHET - VÕIMALUSI JÄTKUSUUTLIKULE JA INIMVÄÄRSELE ELULE, INIMVÄÄRSE SUURUSEGA MIINIMUMPALKA/ EUROOPALIKKU PALKA, MITTE KUUDE VIISI KESTVAID MÄMMERDUSI ENDA PALGA TÕSTMISE TEEMAL VÕI HOMOTEMAATIKA KUI MARGINAALSE VÄÄRNÄHTUSE UURIMISEL! TÜLGASTAV JA JÄLESTUSVÄÄRNE!

Külaline

#325

2011-10-26 19:28

Traditsiooniline perekond vajab riigilt suuremat toetust,kuid religioon ja usk olgu vabatahtlik...