Õigus kasvatada last tervislikku elustiili järgides


Külaline

/ #46

2012-05-30 13:09

Vaadake minu FB kontot, minu blogi, guugeldage mind, theke minuga mida tahate. Mina armastan oma väljavalitut elu lõpuni ja püüan talle selgeks teha, kellega tal on olnud au kohtuda ning kes teab juba ammuilma, et see ongi Tema elu ja unistus, mis on juba pooleldi vaat et täitunud, kuid mida Mees veel ei julge tunnistada, sest ei suuda omale süllekukkunud õnne veel ise ka uskuda. Naine on praegu looja rollis, kuniks Mees uskuma hakkab ja võtab ise juhtimise üle selleks et olla ja jääda vääriliseks Meheks oma Naisele. Ps ettevaatust! Nad on mõlemad Maastikuarhitektid! Vähemalt Naine on loodetavasti kohe saamas kätte esimest sellekohast Diplomit. Mees peab ennast Maastikuarhitektiks, kuigi tal on vaid Räpina paberid.. maailmavaade on tal aga Universumist suurem. Seda ütleb Naine uskudes oma tunnete sügavust ja tugevust ning lootes, et ka Mees julgeb nendele tunnetele vastavalt vääriline partner olla. Ikka selleks, et luua koos Imeline maailm, kus kõik koos moodustaks holistilise terviku täis Armastuse harmooniat. Seda on püüdnud Naine ka oma juhendajatele seletada, kuid juhendajad pole mõistnud ja seetõttu on bakatöö hetkel just sellises seisus nagu ta on. Vabandan siinkohal aga mul ei ole ju võimalik mõelda koolile, kui Eluarmastus Elu ja Armastuse vastu lihtsalt nii suur on! Andestage mulle mu eksimused ja nautige seda, mida teile näidata püüan! Armastuse ja Valgusega! Ikka ja alati, teie Cuccinella :)