AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#2501

2012-02-16 20:22

Kõik selles petitsioonis on õige-Võid kindel olla!!!

Külaline

#2502

2012-02-16 20:28

Tundub,et härra Ansip vajab hädasti puhkust!Isegi metall ju väsib...:) Kõigist teleesinemistest on selgelt näha ,et inimene on tüdinenud ja tülpinud! Tõesti ei saa aru, milleks ennast kiusata!Töö peaks ikka rõõmu ja rahuldust tooma,mitte Sind ahastama panema,kui lollid kõik on!

Külaline

#2503

2012-02-16 20:36

За полный развал экономики.За обман народа живучего в Эстонии и за невыполнении своих обещаний.

Külaline

#2504 Re:

2012-02-16 20:39


Külaline

#2505

2012-02-16 21:03

Peaministri väga üleolev suhtumine Eesti rahvasse ja tema autoritaarsus on ületanud igasugused piirid.Me elame vabal maal ja demokraatlikus riigis-nii et,kui hr peaminister Ansip sellest pikkade aastate jooksul aru pole saanud,on tal tõesti aeg riigimehelikult oma tööpostilt lahkuda.Piinlik on,et Eesti riigil selline peaminister on.

Külaline

#2506

2012-02-16 21:20

не думает о людях

Külaline

#2507

2012-02-16 21:33

Хватит дурить народ.За слова отвечать надо.

Külaline

#2508

2012-02-16 21:40

C приходом Ансипа жизнь в Эстонии для народа среднего класса просто не выносима!!!!!!!!!!

Külaline

#2509

2012-02-16 22:50

Zae..lo eto proviteljstvo!!!!

Külaline

#2510

2012-02-16 23:11

Arvan ,et sellel inimesel ei ole mingit austust Eesti riigis elavatele inimestele.Kogu selle poolitiku tegevus on suunatud ainul väikese kihi enda toetajate soosimiseks. Jaga ja valitse: see on reformi partei poliitika.Rebida ühiskond laiali, suruda oppositsjoon nurka, et ainult jääda,ükskõik mis tingimustel võimule.Selle partei majanduspoliitika on tekitanud meie Eestile nii suurt kahju,et tekib kahtlus,kas meie ültse kunagi saame sellest lõputust kriisist välja.

Külaline

#2511

2012-02-16 23:15

Selles petitsioonis kõik on õige kirjutatud seda mis toimub ja toimis riigis.

Külaline

#2512

2012-02-16 23:16

Ансип, хватит мучать людей!

Külaline

#2513

2012-02-16 23:17

Petitsioon on õige!
Ivar

#2514 mõtted

2012-02-16 23:45

Petitsioon on muidugi ka vajalik, aga mis edasi?
Ansip astub lõpuks tagasi ja Ligi tuleb asemele? Sellest ei muutu midagi.
Eesmärgiks peaks olema süsteemimuutus. Täna oskaks Eestis seda reaalselt läbi viia ainult keski ja sotside koalitsioon. Me võime siin kõik hirmus targad olla, aga riigi toimimiseks on siiski vaja kogenud ja teadlikku juhti(e).Muidugi ka visiooni, kuidas tänaste juhtde vead kiiremini paremuse poole pöörata.
Annaks mõne soovituse tulevastele juhtidele.
Kohalikesse venelastesse ja teistesse rahvusrühmadesse tuleb suhtuda austusega, lubada neil õpetada oma lapsi selles keeles, mis neile meeldib ja kummardada oma jumalat. Kindlasti tuleks lihtsustada kodakondsuse saamist inimestele, kes on siin kaua elanud, anda automaatselt kodakondsus siin sündinutele.
Praegune valitsus on muutnud Eesti tupikuks. Ei saa siit lääs itta ega vastupidi. Muidugi on nad seda teinud vastu tulles Soome ja Rootsi härradele. Neile on kasulik, kui me siin kõngeme, siis saab meile pakkuda odavat präänikut, mille me hurraaga vastu võtaks.
Suhted idanaabriga tuleb kiiresti taastada. Selleks võiks Lätlaste eeskujul meie maale investeerijatele viisad anda. Mõni hakkab kohe tänitama, et see on IRL viimase skandaali teema.
On küll, aga kui Soome seda juba täna teostab, siis miks meil peaks midagi selle vastu olema?
Ilma vene-euroopa piiri normaalselt avamata ei juhtu meie vaesel maal midagi.
Ja võlga tuleks võtta, nii kaua, kui antakse. Seda ei pea kohe ära jagama, vaid selle võrra vähendama toidukaupade tulumaksu, kütuse aktsiisi, tööjõumakse, kui võimalik suurendama lastetoetust.
Ja siin toimetavatelt välisettevõtetelt tuleks maksud ikka siia jätta, samuti saaks normaalse sisepoliitikaga mõjutada neid oma kohalik osa kohalikele müüma või nende eaks töötavatele kohalikele väärilist tasu maksma.
Ei tea, kuidas see kõik klapiks juba allkirjastatud eorolepetega, aga midagi saaks ikka ka kohaliku otsustamise tasandil ära teha.

Külaline

#2515

2012-02-17 00:12

///////////
Hexe 2

#2516 Re:

2012-02-17 00:17

#2443: Hexe -

Ma väljendusin natuke valesti. Vajalik ei olnud mitte pronksiöö, vaid selle kuju eemaldamine. Selles osas väärib A. Ansip kiitust ning ka selle poolest, et esindab Eestit oluliste sündmuste puhul, kas kellegi matus jms, kus president ei osale v. kuhu ta ei jõua. Peaminister riietub samuti väga hästi.

Allkirja andmine ei olegi otseselt just tema vastu, vaid pigem kogu senise poliitika suuna vastu. Nimelt, et nt. vajalikke samme laste vaesuse leevendamiseks ei astuta. Tasuta paar koolitoitu näiteks, et ei jäeta ära arutuid valimiskampaaniaid, et valimisseadus on selline jpm. Suvel ei ole lastel tasuta koolitoitugi. Igal pool ei ole Toidupanka.

Paljudel vaesematel inimestel ei olegi Internetti. Nad ei saagi oma häält anda. Vaevalt, et nad lähevad raamatukokku oma häält andma ning meelsust näitama, seda eriti talvel, ka eakad inimesed. Meedia on ka senini vaikinud.

Minu hääl on protestihääl vähemalt ühe inimese eest, kes seda ise teha ei saa. Infrastruktuur Eestis pea olematu. Ja ma olen meelestatud poliitikasuundumusi jälginuna niimoodi, et ükski allkirjade kampaania seda praegust poliitikat ei väära. Koerad hauguvad ja karavan läheb aina edasi, sedapuhku tundub aga, et mäest alla. Mida seal ikka enam teha. Kes veel saab, hüppab n-ö pealt ära.

Mul on EV kodakondsus. Eestis ma enam ei ela. Poliitikaga olen kursis. Samuti ei ole ma nn. kesik ega algharidusega. Ja ei ole ka keskharidusega vanem- ega peaspetsialist.

 

Eespool kirjutanud ohjah-ilt 12:19 (16.02.12) kõlab: ei viitsinud seda ja toda. Suhtumine ning hoiak on küll selline, et ma ei usu, et niisugune inimene õpib ja töötab samal ajal. V. kui, siis kellegi tuttava alluvuses ja tudeerib muidugi tööajast, nagu ikka tänapäeval kombeks. Mugav inimene ei näe ka probleeme, peaasi, et endal hea olla. Eesti elu ei saa enam hinnata selle järgi, et enda mätta otsas on hea ning kuiv olla, vaid vaadelda tuleb rahva arengut (kui üldse enam areng) tervikuna. Eesti ei ole enam jätkusuutlik oma poliitika poolest. Eesti keel taandareneb meedias jpm. Mina tegin oma järeldused Eesti elust mitme aasta eest ning ma ei ole eksinud.


Külaline

#2517 Re: mõtted

2012-02-17 00:20

#2514: Ivar - mõtted

Ansip ei astu küll kuhugi, ei edasi ega tagasi..


Külaline

#2518

2012-02-17 00:48

Häbi te peaminister. Teie lapsed ei soovi, et teie riigis elada.

Külaline

#2519 Re: mõtted

2012-02-17 01:37

#2514: Ivar - mõtted

Elamisluba pidasite silmas viisa asemel? Viisasüsteem toimib ju niikuinii.

Minu arust ei peaks kodakondsust niisama andma, selleks vajalik ikkagi kodakondsuseksam, keeleoskus jne. Mitte kusagil maailmas ei anta midagi niisama lihtsalt elamise pärast, selleks on elamisluba. Ja tööluba, kellel seda vaja läheb. Pigem peaks valimiskampaaniate üüratud rahasummad ning summad, mida riik saab maksumaksjalt erakondade jaoks, suunama töökohtade loomiseks, mitte niisama olesklemiseks. Majanduse aluseks on siiski töökohad ja tootlikkus. Praegu läheb raha ka vaesemate riikide abistamiseks. Kes loob aga Eestis töökohti? Pole ka tarbijaid, kui töötuid palju ning raha ei liigu. Toetused ei ole lahendus, kuigi lastele on rohkem raha vaja. Kunagiste pangalaenude ja nn.buumiviljad on praegu vähenenud tarbimine, laenudte tagasimaksmine ja isegi kodude käestandmine (loe: sundmüük), kui tööd enam ei ole.

Avalik sektor kulutab liiga palju. Haldus- jms. kulud. Panus on väikene. Eriti Töötukassa panus. Juhtide palku peaks vähendama poole vörra. Üle 10 aasta on arutult makstud KOV-de juhtidele jne.

Väga palju raha on kulutatud pedagoogide täienduskoolitustele. Varsti neist pooled töötud. Ei ole neil kusagil tööd kui supermarketis müüjatena v. Soomes koristajatena.

See postitus on eemaldatud tema autori poolt (Näita detaile)

2012-02-17 02:14



Külaline

#2521

2012-02-17 02:29

ansip, mine ära juba...

Külaline

#2522

2012-02-17 07:26

Stop Ansip!!

Külaline

#2523

2012-02-17 08:38

inimene täiesti ei valda diplomatikust ja püüab kasutada kõike enda huvides.

Külaline

#2524

2012-02-17 09:00

Обескураживает его отношение к людям- мерзостное презрение и равнодушие к реальным проблемам обычных людей. Стыдно за такого премьера. Не место ему на посту премьера и вообще в политике.

Külaline

#2525

2012-02-17 09:05

Tõesti - peaminister on kaotanud juba ammu reaalsustaju. Palganumber on pähe hakanud ja ei näe reaalset elu.