AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#2451 Aga...

2012-02-16 13:46

Kui see Ansip tagasi astuks, kellest siis peaminister saab?
Savisaarest?

Külaline

#2452

2012-02-16 13:48

No comments

See postitus on eemaldatud tema autori poolt (Näita detaile)

2012-02-16 13:52



Külaline

#2454

2012-02-16 14:02

Olen nõus

Külaline

#2455

2012-02-16 14:05

andrus ansip-astuge tagasi!

Külaline

#2456

2012-02-16 14:08

Слушай, что хотят граждане, а не то, что хочешь ТЫ!
Вы только обещаете, но не выполняете. Ваши все слова ОБМАН!

Külaline

#2457 Margus Kangur

2012-02-16 14:12

Selle pronksõduri teemaga ma nõus ei ole. Pätid laamendasid juba siis kui see veel seisis Tõnismäel.

Külaline

#2458

2012-02-16 14:15

Ammu oleks tulnud seda teha juba!

Külaline

#2459

2012-02-16 14:24

Paneb mõtlema, õigemini juba päris ammu on pannud mõtlema see, mis Eestis toimub....See ei saa ju ometi normaalne olla, kui areng käib vaid oma rahva kahjuks.

Külaline

#2460

2012-02-16 14:24

Aeg ammu juba rahval enda kätte võtta võim! Kaua võib!
Riigi nii tähtsal kohal peab olema ikka pädev inimene ja kes mõistab ka tegelikult Eesti rahvast ennast ehk inimene meie endi seast...
Kõrini juba sellest jamast elust siin Eestis! Kaua ma pean kannatama seda vaest elu ja iga päev mõeldakse midagi veel hullemat välja tundub et lausa minu kiuste.
Aitab Eesti rahvas sellest sitast! Aeg on elada riigis, kus on ka võimalik elada!

Külaline

#2461

2012-02-16 14:24

ansip on juba koorini

Külaline

#2462

2012-02-16 14:29

aitab
Ave

#2463 Re:

2012-02-16 14:35

#2430: -

Probleem ei ole Kreekas, probleem ei ole ka Kreeka valitsuses, probleem seisneb EU.
Kreeka on tembeldatud EU mustaks lambaks, ja kõik kaasnenud kriisid on tagajärg EU toimuvaga.
Räägitakse abipakettidest jms muust jamast, Kreeka EI NÄE SEDA RAHA! Raha läheb TAGASIMAKSEKS eelneva abipaketti võlgnevuse eest!
Rahvas mässab, Kreeka Valitsus on NURKA SURUTUD EU poolt, MITTE Kreeka poliitikute või Valitsuse poolt.

Eesti ei ole samal tasemel, Eesti on VEEL EU sõltumata kuna meil on oma reservfond ja Meile sellest veel piisab.
Kui me jätkame edasi selle jamaga ja EI KASUTA MEILE ENDILE ja MEIE RIIGILE mõeldud reservfondis olevat raha, on aastate küsimus mil Eesti majandus langeb tasemele millest keegi ei julge mitte mõeldagi.

On tõsi, et Eesti Kodakondsusega Elanikud, eelistavad teisi maid oma uueks Kodumaaks kunas neile on Eestis elamine vastuolus ja vahest ka võimatu kuna pole ei tööd, sissetulekut, poleeluaset ega ka võimalus tervisekindlustusele või võimalikele toetustele ja on RIIGI ja VALITSUSE käeläbi Eesti Hüljatu!

JA! Kreeka vajab abipaketti taastamaks oma majandust, taastamaks Seda SITTA mida praegune elanikkond Kreeka tänavatel korraldab.
Süüdi EI OLE kreeklased, ja kreeklased on ka Kreeka Poliitikud, SÜÜDI on EU ja nende Määrused.

Mis on ABI? ÕS seletab:
abi <3:.appi ja abisse> ▪. Poisist on emale abi. Poiss on emale abiks, käib tädil abiks. Vajab matemaatikas abi.Kolleegi abiga sai töö tehtud. Ministri, esimehe, direktori abi (abiline). Leiab jumala abiga õige tee. Abi sünnitusel = sünnitus+abi. Majanduslik, õiguslik, veterinaarne, tehniline, rahaline abi = majandus+abi, õigus+abi, veterinaar+abi, tehno+abi, raha+abi, vrd abi+raha. Esma+abi, häda+abi, kiir+abi, oma+abi, kaas+abi, toidu+abi, humanitaar+abi, kriisi+abi. Abi+ettevõte, abi+kirik, abi+mõis AJ, abi+komitee (väiksem alluv); abi+ehitis, abi+hoone, abi+laev, abi+vedur (teenindava funktsiooniga). Abi+materjal, abi+riist, abi+seade -.seadme, abi+vahend, abi+teoreem MAT lemma, abi+noot -noodiMUUS akordi koosseisu mittekuuluv noot. Abi+andja, abi+pakkuja, abi+otsija, abi+paluja, abi+tarvitaja, abi+vajaja. Abi+minister, abi+politseinik. Abi+otsiv ilme, abi+paluv hääl. Abiks olemine = abiks+olemine, abiks olija = abiks+olija. Vt ka abil, .appi

KUS KURADI KOHAST TULEB INIMENE MÕTTLE, ET ABI EEST PEAB MAKSMA. 
ABI on TOETAMISEKS, ABI on kellegi-millegi AITAMINE ilma tingimusteta!

See Kreeka Abipakett EI OLE ABIpakett vaid on LAEN, INTRESSIDEGA, TAGASIMAKSMISEGA?!

Sestap, KUIDA KURAT on võimalik toetada Riiki (Kreekat) 100de nõudmistega ja suurte raha summadega mida EU nõuab ABISTAMISE EEST!
http://bit.ly/zXpV5v

Neile kes teavad ja tunnevad inglise keelt, vaadake järgnevat videolõiku:
http://bit.ly/zc5Ked

Riik ei peaks kaitsma end oma Rahva eest, vaid Rahvas peaks kaitsma oma Riiki!
Kreekast lähtudes - ketti pandud koerad hammustavad, laske nad vabaks ja nad jooksevad teist mööda. Kreeka rahvas on hetke seisuga EU ketistatud Koerad. Ja Poliitikud on pandud neid toitma. Kahjuks lõppeb see nii mõnelegi surmaga ja need surmad ei jää mide Kreeka, ega ka kreeklaste südametele vaid EU südamele.

Sealjuures tänaks Prantsusmaad, Ameerikat, ja keda iganes veel, et EU ohtu seadsite! Olete õigel teel...  Liidus aidatakse nõrgemaid, mitte ei visata neid välja või ei sunnita lahkuma.

Vabandan kirjavigade jms lausete pärast, olen põhiharidusega koolitu ja töötu noor kelle väljavaated pürgivad Eestist lahkumise suunas ja suundumaks laia maailma parematele jahimaadele.


Külaline

#2464

2012-02-16 14:49

Mitte ainult see inetu esinemine Toompeal,vaid kogu tema suhtumine sellesse,mis Riigis tegelikult toimub...vaesus ja nälgivad lapsed-see on kohutav.Rahvas põgeneb võõrsile ära tööle,pered on lõhki ja inimestel hinged haiged.Peaminister aga teatab,et kuskil on veel hullem ning Eesti on igati valmis ja võimeline Kreeka võlgu taas maksma.Selline omas roosas mullis elav poliitik ei sobiks üldse valitsusse.Kui ta ongi oma aja alguses midagi head korda saatnud,siis nüüd on ta lihtsalt mingis eufoorias pidevalt.Olen ise üle 3 aasta Eestist ära olnud,väga tuleks koju tagasi,kuid mida tegema, tööd pole ja raha makstakse vähe.Toiduhinnad kõrgemad,kui siin Norras juba.Kui hindu ei saa valitsus kontrollida,kes on siis riigis kõrgeim ja tugevaim organ üldse?Kõik teevad,mis isa tahavad.Rahvas muidugi ka kirub kodus vaikselt ja kõik.Muidugi kui lahkunb Ansip,tuleb uus soolapuhuja.Kurb!!!Kui vaatan vahel seda,mis 1988-89 toimus ja kogu see rahvamass Laululaval,siis nagu ei usugi enam,et see oli ikka Eesti riik ja rahvas koos,lootuses parema riigi ja elu nimel laulmas.

Külaline

#2465

2012-02-16 14:54

Sama soovitus hr.Ligi,hr.Langi,hr.Pomerantsi ja hr.Pevkuri puhul.

Külaline

#2466

2012-02-16 15:02

Kinnitan

Külaline

#2467

2012-02-16 15:08

Jumala auks, ligimese kaitseks!!!!!!!!

Külaline

#2468

2012-02-16 15:09

v2ga hea petitsioon :)

Külaline

#2469

2012-02-16 15:22

http://veikorammel.wordpress.com/

lugedes teema algataja või petitsiooni looja kohta ka sellist materjali, olen rahul, et ma olin juba alguses selle pet. vastu. Selline roolijoodikust-väidetavalt jumala leidnud- homofoobist inimene ei tohiks üldse sõna võtta. Kahju kui tema jutuga kaasa minnakse.

Külaline

#2470

2012-02-16 15:23

Aitab lollustest. Ansipi maha.


Külaline

#2471

2012-02-16 15:30

Ansipi koos Ilvesega ja tema nõmeda prouaga MAHA, koju Ameerikasse. AITAB KÜLL! NÄGIME JUBA PIISAVALT PALJU NENDE ebaOSKUSI, ebaKOMPETENTSUSI!!!!!!!!!!! kAUA VÕIB VEEL NALJA TEHA???????????????????????????

Külaline

#2472

2012-02-16 15:31

Tublit inimised! Arvasin ,et eestirahvas kunagi ei saa oma valitsusele vastu. Olen 57 aastane ja elu viskas mind voorale maale alustada nullist oma elu. Ka poeg sama moodi. Ise olen Soomes, poeg Austraalias. Kas niisugust elu me unistasime, et pered on lajali. Oli rikas riik, nuud ei lehmi ei sigu .Tuhi maa.Vabandan, et eesti keel ei ole enam nii hea.

Külaline

#2473

2012-02-16 15:39

5+

Külaline

#2474

2012-02-16 15:44

Ansip maha!

Külaline

#2475

2012-02-16 15:55

JATKUB!!!