AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#2126

2012-01-30 22:09

Ansip, astu tagasi!

Külaline

#2127 Re:

2012-01-30 22:51

#379: -

Imelik,aga selles n.n. eliidi küsimuses ühtivad eestlaste ja venelaste arvamused.On ühine arvamus,et eesotsas on erakordsed lurjused,asi seegi lõimumisel.


Külaline

#2128 Re: kui keegi on liiga laisk, et lugeda avaliku kirja lõpuni :)

2012-01-30 23:02

#522: Jelena - kui keegi on liiga laisk, et lugeda avaliku kirja lõpuni :)

Nime avaldada ei JULGETA ja õieti tehakse!Sest kõik vastalised pannakse kirja ja millal probleem tuleb ei tea keegi....tahad näiteks oravaks hakata,et midagi ärastada&varastada ja ei võetagi......või midagi hullemat.1984a.romaani sündmused saavad varsti tõeks ja  ameerikat vaadates siis võivad isegi ületada.Vabaduse kantsis saab oma kodanikke ilma kohtuta tappa,vangistada,sandistada,tuleb ainult imeline silt "TERRORIST" kleepida ja kohe on kõik OK!


Külaline

#2129 Re: Lugege korraks oma kommentaare!

2012-01-30 23:21

#2081: - Lugege korraks oma kommentaare!

Kahjuks enamasti inimühiskonnas kõnts ronib valitsema,et isiklikku kasu saada.Kui on kasu käes,siis vahetevahel mõeldakse ka rahvale ja sellised on targad ja head valitsejad.Meil ei ole vedanud:20a.varastamist ja ärastamist pole piisav:kas 200 või 2000a. on piisav?Kahjuks meie "eliidi" sugustele mitte.Asi muutub alles siis kui inimene evolutsioneerub!Aga ammuuuu enne seda on ta planeedilt maa kadunud ja ongi hea.Kõnts EI TOHI EVOLUTSIONEERUDA!


Külaline

#2130

2012-01-30 23:39

See kõikide teiste lollideks pidamine ja selle juures ylbitsemine võiks lõppeda kyll.

Külaline

#2131

2012-01-31 03:50

Mina isiklikult pooldan sojavaelist riigipooret Kunnasega eesotsas, millele jargneks toeline riigisisene nn." Suurpuhastus". Kuna ka praegusel valitsusel on koik otsad kaes samas kohutavalt saamatu ja loomulikult loob endise punase kommunisti toeline tegevus, ideed ja piiratud kogemused, oskused jne. Toeline riigijuht nii ei tegutse.

Külaline

#2132

2012-01-31 08:03

Polegi midagi lisada - jutt on kõik õige.

Külaline

#2133

2012-01-31 08:51

Toetan! Kuid arvan, et Eesti rahvas on arg ja orjalik ja ei tee selle jaoks midagi, et täissöönud riigiisadele vastu hakata ja nii lähebki kõik taas Kremli käpa alla ....

Külaline

#2134

2012-01-31 09:14

Tänud petitsiooni koostajatele, selle koostamisega oleks pidanud alustama varem.

Külaline

#2135 Re:

2012-01-31 09:29


Külaline

#2136

2012-01-31 09:44

Diktaator Ansip astugu koos valitsusega tagasi sest ei tule toime Eesti riigi juhtimisega.
pealinn

#2137

2012-01-31 10:17

On häbi, et lastetoetus on olematu (19,90), et mõnel invaliidil on peaaegu sama pension, kui 44.tööaastat omaval pensionäril,kui massiliselt on vormistatud invaliidsusi, et oleks mingisugunegi sissetulek.Arvan, et paljud, kes töötasid min.palgaga ja ees pensionileminek, pole endale veel teadvustanud, millist pensioni hakkavad saama. Et erakondi rahastatakse riigi rahakotist, viimane ere näide IRL suurkogult, kus igalt liikmelt laekus ainult 1,21€,siis teen ettepaneku, erakonda peavad ülalpidama liikmemaksud, sponsorid-suurtoetajad,mitte sentigi riigiraha! Oma perest niipalju, et mu tütrepere peab laenuabil omaehitatud kodust välja kolima, sest korduvatele pöördumistele ei soovinud pank laenugraafikut ümber teha. Peres 4 väga tublit last ja nendega tegelevad vanemad pidevalt, võistlused- treeningud igapäevaselt.Olen neid ka õhutanud siit riigist lahkuma, aga neile on Eestimaa kallis ja soovivad siiski siin ellu jääda,kuigi palju sõpru ja naaber koos perega on lahkunud.Soovin riigi etteotsa juhti, kes HOOLIKS rahvast.

Külaline

#2138 Mõte jääb püsti

2012-01-31 11:58

Isiksused poliitikuina, kelle mõttetegevuse taastamiseks on põlismaalased ja jumalikud maalased ennegi murelikena üritanud teha mida iganes, on saanud oma palga. Erakondlikud poliitikud on süüdimatuina rahul oma olukorraga nagu alati, siis kui saavad oma jumalaga intiimvahekorda astuda, et oma riigis nagu mullis ja seitsme aja luku taga oma elu edasi elades. Kuskil omade juures, surnud staaride õigusriigis nagu seitsmendas taevas mustade aukudena rippudes jäävad tipppoliitikud Maal ikkagi tilgaks asfaldiaugu põhjas, oma käskijate teel ja ei pääse sellest välja ka ülesõitva tanki roomiku või dziibi rehvi külge klammerdudes. Karjeristina saab poliitik rahulduse valgustatuna, autasuks saadud, ristist selle omanikuna kui tehtu on auk, mida tähistab Maal vertikaalrist või võimas sammas.
Surnuist halvasti ei räägita ja häbi olgu neil, kes seejuures halvasti mõtlevad.
Et EV-s miski oleneks hr. Ansipist kui peaministrist täna, eeldab tema järjepidevat vabadust ja teovõimet, mida oli vaja siis kui tal "omas" ruumis oli võimalik astuda esimene iseseisev samm edasi, et jääks ruumi ka hiljem kui vaja tagasi astuda, enne kui käib suur pauk ja sarved mihklipäevani soojana sees kui Fund A Mentaalse piiri ristmüüris.

Külaline

#2139

2012-01-31 11:58

Viimane aeg juba lõpetada see genotsiid oma rahva ja meie maal elavate muulaste vastu.Hea ,et nüüd on kelle poolt hääletada.peame saama 700000 täis ,vot see oleks laks.Loodame ,et sellest kirjast ja tema partei tegudest saab teada kogu maailm.

Külaline

#2140

2012-01-31 12:03

Petitsioon on koostatud arukalt, esile on toodud kahjuks ainult osa peaministri möödalaskmistest. Leian, et on vajalik koostada täielik kirjeldus Ansipi poolt tehtud vigadest, tema lubaduste mittetäitmistest ja rahvale kahjulike otsuste vastuvõtmiseks. Samuti leian, et oma tegevusega on A.Ansip korduvalt sooritanud kuritegusid- nimelt kuritarvitanud ametiseisundit, millega on tekitanud olulist kahju Eesti elanikkonnale ning leian, et ta ei peaks mitte ainult tagasi astuma, vaid ka kriminaalvastutusele võetama. Aitab juba tsaari mängimisest! Õige on ka see, mis on öeldud ministrite kohta- nende puhul ei kehti nõuded, mis esitatakse avaliku teenistuse ametnikele. Absurd- kõrghariduseta justiitsminister!Siseminister, kes ei saa aru, millega on tal tegemist... " Snaiper" Laar kaitseminister? Ja samas vaimus edasi. Usun, et Eestis on piisavalt kainelt mõtlevaid, haritud ja ausaid kodanikke, kes suudavad riigi ja rahva heaks midagi kordea saata.
Padu

#2141 Üks väike märkus.

2012-01-31 12:31

Härrased ja prouased vigur selles,et meil teistsugune süsteem kui Venemaal ja Ameerikas, seal on üheinimese otsustamise süsteem,meie süsteemis tehakse seda kambaga.Seega ainult Ansipi tagasiastumisest on vähe.
Veiko Rämmel

#2142 Re: Üks väike märkus.

2012-01-31 12:37

#2141: Padu - Üks väike märkus.

Jutt ongi valitsuse tagasiastumisest ja erakorralistest valimistest. Kui lahkub peaminister, siis minu teada ka meil koos kabinetiga. Pealegi peab ju millestki alustama!


Külaline

#2143

2012-01-31 15:06

Jutt õige. Olemasolev valitsus koos eesistujatega on vaja positsioonilt kukutada ning asemele valida, ma hetkel ei tea küll kustkohast saada etteotsa Eestimeelseid ja ausaid, aga uut verd on sinna vaja. Selline situatsioon" riik riigis" ei saa ega tohikski enam kesta. Rohkem on vaja uimast Eesti rahvast (mitte eestimaalasi) ärgitada hangude ja muude riistadega ülestõusule.

Külaline

#2144

2012-01-31 15:50

Aeg on tõesti midagi ette võtta, nii edasi ei saa.Eesti jookseb rahvast tühjaks, kes siia jäävad, neist sureb osa kindlasti nälga...
Mäx

#2145 =22

2012-01-31 15:54

Jah. Kiri on aus ja otsekohene. Ma olen noor inimene, tahaks teha tööd, aga mida pole seda pole, on TÖÖ. Paljudes kohtades küsitakse, kas on KOGEMUSI, kui vastan eitavalt, siis visatakse toru hargile. Kus kurat ma neid kogemusi saan, kui tööandjad lihtsal ei võimalda seda. Miks riik midagi tööandjatega ette ei võta? Olen töötukassas arvel, ei ole mul seal mitte ühtegi senti tulemas, sest pole ennem TÖÖD TEINUD? On pelgalt ravikindlustus, mis see annab, kui juhtub midagi, siis ei hoita tead, mis kaua haiglas. Lüüakse kiiremas korras koju ja ravimite ost on nii, et: "Vaata ise kuidas saad"? Mille kuradi eest ma neid näiteks ostaks? Urraa Eesti Töötukassa!
Ma ei ole hariduseta, oman kutseharidust, mida riik hirmsalt PROPAGEERIB! Tööle võeti ainult, praktika aegadel, kuna seadus kohustab! Aga edasi, võin selle paberiga siin Eestis peed pühkida! Riigil piinlik pole, et suur osa töötuid on NOORED, kes on indu täis ja tahaksid tööd teha! Riik lihtsalt kuseb kõrge kaarega kraesse.

Külaline

#2146

2012-01-31 17:24

Riigi ülesanne on kaitsta oma kodanikke. Et riik oma ülesannet täidaks peab kehtima rahvapoolne kontroll riigi üle. Selleks on vaja referendumi seadust, mis annab rahvale ülimuslikkuse. Selle seaduse peavad välja andma võimulolijad.

Külaline

#2147

2012-01-31 18:31

убить пиздюка

Külaline

#2148

2012-01-31 19:35

By by!

Külaline

#2149

2012-01-31 19:41

Poshel von!!!!

Külaline

#2150

2012-01-31 19:46

Olen nous sellega petitsiooni 100%!!