EESTI LAHKUMINE EUROOPA LIIDUST ESTEXIT!

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni EESTI LAHKUMINE EUROOPA LIIDUST ESTEXIT! jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#76 Re:

2016-08-01 12:45

#74: Allar -  

 Ja tänu sellele täidame ELI käske, õpetame lastele seda mida EL heaks arvab ja müüme oma kultuuri ja rahvusliku pärandit. Selle koppika nimel oleme tapnud eestluse, nüüd olema vaid inimesed kes elavad eesti nimelises provintsis mitte enam eestlased. Meie keel on solgitud võõraste väljenditega, meie esivanemate tvad unustatud, pulma traditsioonid maha kantud, genonoom rikutud ja väärikus hävitatud koos moraali tundega.

 

 

Mati

#77 Re: Re: uskumatu

2016-08-01 12:58

#75: Ahker - Re: uskumatu 

Pisikeste riikide aeg peaks ammu läbi olema. Niikaua kui maailm on killustatud tuhandeks pisiriigiks, tekivad konfliktid - nii kultuursetel, ökonoomilistel kui poliitilistel põhjustel. 
See on sarnane lasteaiale kus iga tatt tahab teha mida tahab ja kõik peab tema moodi olema või hakka nutma ja halama.
Hetkel pole inimkond veel lasteaeda lõpetanud.


Külaline

#78 Re: Re: Re: uskumatu

2016-08-01 13:44

#77: Mati - Re: Re: uskumatu 

 Inimesel peaks olema ikkagi mingi kõrgem eksisteerimise eesmärk kui lihtsalt mingi organisatsiooni majanduslike huve teenida. Oma rahvus, perekond ja pärand on alati olnud inimese esmased eesmärgid.

 

Aga läheneme asjale teist moodi, millega riik õigustab endale legitiimse võimu või otsustus õiguse minu esivanemate maal? Mis õiguse võtab ta otsustada, missuguse hariduse lapsed saavad, mida tohib inimene oma maale ehitada, mida kasvatada ja mida toota?

Inimene võib ju loovutada mõningad õigused riigile, kui riik annab talle vastu midagi mida ta soovib. Kui riik midagi vastu ei paku siis tal ei ole otsustus õigust kuna lepe ei ole sõlmitud. Rahvus suur või väike peaks kõrgemal seisma riikidest ja riigi huvi ei ole kunagi rahvast teenida vaid võimu hoida ja ühiskonna infrastruktuuri ehitada selle, et võimu hoida ja kasumit teenida. Seega miks peaks üks inimene järgima riigi kui struktuuri nõudeid?

 

Ma saan aru, et on olemas elementaarsed seadused, et ei tohi tappa, varastada ja vägistada. Aga mis õigusega riik reguleerib kas keegi tahab ehitada saunale 3 korrust või tahab ta ehitada oma maale 2 või 5 meetrise müüri, kas ta kasvuhoones kasvavad tomatid või hoopis kanep?


Külaline

#79

2016-08-01 13:50

See on ainuõige valik. et saada elada edasi vaba rahvusena ja rahvana.EL-läks liiga kaugele oma pagulasmasside sissetoomisega.ja riikidelt õiguste äravõtmisega.Käsin-poon ja lasen süsteem ei toimi!

Külaline

#80 Re: Re: Huumor

2016-08-01 13:56

#15: - Re: Huumor 

 Mida sa isiklikult kreeklane tagasi teenisid? Eesti on väike ja saab Euroopa liidust palju rohkem,  kui tagasi annab. 


Külaline

#81

2016-08-01 14:05

Mina hääletasin toona "selle" ja ka "selle" raha vastu.
Ja teen seda iga kell uuesti.

Külaline

#82

2016-08-01 14:10

Ei pidanud õigeks EU ga liitumist,kuna ühest liidust teise kiirustamine tundus vale ja elu on näidanud,et mul oli õigus.Pean EU poliitikat rahvusriikidele vaenulikuks ja ennasthävitavaks.
Juudas

#83

2016-08-01 14:25

Harimatud matsid, meie ei saa lubada meie riigi lahkumist Euroopa Liidust. UK sai, sest tegemist on suure riigiga, majanduslikult ühe võimsaima riigiga maailmas. Me oleme väike riik, meil on vaja Euroopa Liitu.

Mõelge nüüd hoolega läbi, enne kui allkirja annate.


Külaline

#84

2016-08-01 14:25

Valeusulised 

EUROOPLANE

#85

2016-08-01 14:26

 Tahaks loota et selline lollus läbi ei lähe.Õnneks tundub mõistuse juures olevaid inimesi siiski rohkem olema.Esialgu muidugi nimesid siia lisandub, aga ühel hetkel jääb see rong jõuetult siin nagunii seisma.Isegi mingi 3000 nime ei pane meid euroopa liidust välja astuma.See oleks ikka lauslollus.Praegu on inimestel ikka sõna kui ka otsustus õigust oluliselt rohkem kui nõuka ajal, ikka väga palju rohkem, aga ikka ei olda rahul.Siis oli üks partei ja mida see partei tegi või ütles sellega pidid inimesed nõus olema, ei mingit protestimise võimalust.Kui nõuka ajal näiteks oleks võetud valitsuse poolt vastu otsus pagulasi sisse tuua, poleks teist keegi kobiseda saanud.Tehti ka siis väga halbu ja rahvavaenulikke otsuseid, kuid rahvas pidi olema vait.

Taavi

#86

2016-08-01 14:29

 Peab ikka päris loll olema, et EL-ist välja astuda. Kõik hüved, vaba liikumine nii kaupade kui inimestele. Integreeritud süsteemid inimeste jaoks välismaal, toetused jne. Osa tahab vist nn nõukogude aegu tagasi kus rohi oli rohelisem ja saadeti loomavagunis siberisse. Vaadake parem kus hetkel on riigid, kes pole EL-is ja ma ei räägi põhjamaade riikidest, sest neil polnud sellist sitast okast nagu Venemaa aastakümneid.

EUROOPLANE

#87 Re:

2016-08-01 14:33

#83: Juudas -  

 väga õige Juudas, pärast on juba hilja öelda, et polnud teemat päriselt läbi mõelnud.

tera

#88 Re:

2016-08-01 14:33

#18: -  

 EL ei ole kasulik mitte Eestile, vaid ainult teatud seltskonnale Eestist, kes lõikab sellest otsest tulu. See kõik käib muidugi tavainimeste eest varjatult ja nende arvelt kuna neid peetakse lolliks pööbliks, kes millestki ei mõika. Ei haridus ega intelligentsus näita seda, et inimesel oleks süda õige koha peal, pigem on see kattevarjuks enda tähtsuse rõhutamisel. Intelligentsus on kaasasündinud omadus, mida ei ole võimalik üheski ülikoolis õppida ning tõde on ka ütluses: "haridus matsi ei muuda".

Kui ka EL ongi mõnes üksikus asjas rahvale kasulik, siis kahjulikkus kaalub kõik selle hea tugevalt üle. Muidugi ei taha seda tunnistada isikud, kes ise suure lusikaga EL-i pudrukausi kallal on.


Külaline

#89

2016-08-01 14:36

olen neid värrdjaid palju näinud. olen realist ja tean kuidas see jama lõpeb!

Külaline

#90

2016-08-01 14:37

Võimu koalitsiooni rahvaarvamusest mitte hoolimine.Niinimetatud TEERULLI poliitika !

Külaline

#91 Re:

2016-08-01 14:40

#86: Taavi -  

 Vaatamata agressiivsele ajupesule, mida meie valitsev eliit meile teeb "erinevus rikastab" osas, on juba ammu selge, et moslemid ei sobitu meie ühiskonda sest nad ise ei soovi seda. Rääkimata veel pidevast terrorist ja kuritegevusest. Meil ei ole ühtegi põhjust, et neid oma raha eest siin toita.  Seda argumenti ikka silmas pidasid ?

Villu

#92 Re:

2016-08-01 14:49

#18: -  

 Selgita siis palun, intellektuaal. Loen huviga, mida ma veel pole kuulnud. Mseas, ma olen selleagne inimene, et mäletan hästi NLiitu ja Moskva keskvõimu. Praeguseks on Moskva asendunud Brüsseliga, NLiit EU-ga, raha jagamine käib samuti tsentraalselt ja käsulauad saadetakse Moskva rongi asemel e-postiga. Meie omad Vainod ja Gretškinad on asendunud Rõivaste ja Ilvestega ning vanad Toomed ja Vähid on ärimehed aga liidu sisu on sama.


Külaline

#93

2016-08-01 14:57

Kõrini nekrofiiliast ja sodomiitidest.

Külaline

#94

2016-08-01 15:10

Sest teisiti enam ei saa

Külaline

#95

2016-08-01 15:14

Eesti Vabariigis ei otsusta rahvas enam, vaid ostetud juhid

Külaline

#96

2016-08-01 15:41

Me ei ole nii suured, et kogu Euroopa jamasi kinni maksta...

Külaline

#97

2016-08-01 15:45

Ei pea vajalikuks niigi väikest Eesti Vabariiki ja selle traditsioone rüvetada lasta, valitsuses on kari lambaid kes hoolivad ainult võimust ja selle hüvedest, rahva arvamuse peale naerdakse ning otsitakse vabandusi. EU ei saa meile ütelda kuidas riiki juhtida, demokraatia puudub täielikult.

Külaline

#98 Re:

2016-08-01 16:10

#74: Allar -  

 Olgu ja vaatame mis sa siis räägid kui euroopaliidu poolt saadetud värdjad mõne su lähedase ära vägistavad või pea maha lõikavad.edu


Külaline

#99

2016-08-01 16:15

Soovin ausat poliitikat Eestile ja ausaid otsuseid, mida enamus annab oma hääletamisega, see otsus võitku!
EUROOPLANE

#100

2016-08-01 16:20

Kui ennast juba ise nimetatakse nimega nagu teeb seda allkirjastaja nr.527, siis mida arvata? Vaevalt et sellistel mõistust sellel teemal üldse kaasa rääkida on. Endast lugupidav ja tark inimene ikka endale sellist nime vabatahtlikult ei paneks.Kui mina olen südamest millegi vastane olnud ja kuhugi pidanud siin netis oma hääle andma, siis sellistes kohtades olen eelistanud seda teha oma õige ja täisnimega.Mina pole kunagi argpükslikult oma nime varjanud nagu seda siin tehakse.